Milé dámy a páni,

návštevou vlasového štúdia "Lubo" splníme Váš sen o krásnych vlasoch. Širokým výberom parochní a príčeskov môžete docieliť účesy celebrít v priebehu pár minút. Náš profesionálny tím Vám odborne poradí pri každom probléme ohľadom vlasov.
Tešíme sa na Vašu návštevu !

Váš Lubo Birošík

O nás

Naša spoločnosť sa venuje parochniam už 23 rokov. Parochne nechávame vyrábať unikátnou technológiou v Ázii, rovnako ako kvalitní americkí či nemeckí distribútori. Ázia je dnes jednotkou v trendoch a možnostiach, výrobky majú top kvalitu a naša kolekcia sa nestále rozrastá. Sledujeme kadernícke módne trendy a prispôsobujeme im strihy aj farebné mutácie, aby sme spĺňali aj požiadavky najnáročnejších zákazníkov.

Parochne LUBO sú navrhnuté zo špičkových odľahčených materiálov. Ich prevedenie ale aj životnosť ich odlišujú od ostatných značiek predovšetkým vypracovaním tzv. podkladovej montúry, ku ktorej sú vlasy pripojené. Zákazníci, ktorí nosia parochňu denne, ľahko rozlíšia jemnosť vnútornej montúry, ktorá zabezpečuje komfortný pocit. Druh montúr ako aj uchytenie vlasov vytvárajú prirodzenosť parochne, takže sú veľmi zásadným faktorom pri výbere. Odľahčené montúry sú dôležitým základom, na ktorý potom pripájame syntetický vlas, živý vlas alebo Futura vlas (syntetika, ktorá sa dá tvarovať teplom až do 150 stupňov). Naše parochne pôsobia veľmi prirodzene a to sa týka aj objemu; prečesaním máte možnosť zmeniť objem z menšieho na väčší a naopak, podľa vašich preferencií.

Milé zákazníčky, na našej stránke vám predstavujeme novú kolekciu výnimočných a exkluzívnych modelov parochní LUBO WIGS. Je navrhnutá pre každý deň a príležitosť, pričom sme dbali na to, aby sme vyšli v ústrety najžiadanejším strihom, farbám a prevedeniam. Pozorne si prečítajte nášho stručného sprievodcu ku každej parochni, tak sa dozviete o jednotlivých modeloch užitočné informácie, ktoré vám pomôžu pri výbere tej správnej.

Model lace – ide o parochne, ktoré môžete nosiť aj vypnuté. Typ smart lace má tzv.vyputkované čelo, čo znamená, že vlasy na čele a okolo lemu su ručne naviazané do špeciálneho tylu. Okraje na čele vyzeraju veľmi prirodzene a vlasy môžu byť ľubovoľne upravené do strán s odhalením čela – pričom efekt prirodzenosti zostáva stále zachovaný.

Model lace comfort – pri tomto type zasahuje putkovanie aj do spánkovej časti vlasovej línie. Vlasy sú opäť naputkované do jemného tylu po celom obvode parochne alebo po spánkovú časť. Montúra zabezpečuje pohodlie pri nosení a preto je prednosťou tohto typu parochne mimoriadna stabilita tvaru a účesu, čo zaručuje absolútny komfort.

Model lace + mono part - sa vyznačuje cestičkou, ktorá nie je podkrepovaná ako to býva pri strojových tresovaných parochniach, ale je ručne putkovaná do cestičky, čiže pôsobí oveľa prirodzenejšie.

 

Model mono crown tresovaný – má vsadený vlasový vír, ktorý je umiestnený buď na temene hlavy alebo rozdeľuje vlasy naľavo či vpravo, podľa dizajnu. V tejto časti sú vlasy naputkované do jemného tylu a pôsobia doslova ako vyrastené z pokožky hlavy. Zvyšná časť parochne je tresovaná. Tieto parochne sú veľmi obľúbené a najviac predávané, jednak kvôli finančnej dostupnosti ako aj kvôli dlhej životnosti.

 

Terss wefting – 100 percent strojom šitý model. Pri korienkoch je celý podkrepovaný, takže vlas pôsobí ako podtupírovaný. Tieto parochne pôsobia na vzhľad objemnejšie, ako ostatné druhy.

 

Model luxury - je vyrobený celý ručne. Ide o najvyššiu kvalitu prevedenia pomocou monofilu a 100% vlasov je ručne naviazaných. Táto parochňa zaručuje najvyššie možné pohodlie pre svojho nositeľa. Je vhodná pre zvlášť náročných klientov, ktorí si potrpia na mimoriadnu kvalitu materiálu, ultra ľahkosť a precízne vypracovanie. Všetky materiály sú príjemné a nedráždia pokožku hlavy.

 

Venujeme sa aj zákazkam na mieru v akomkoľvek objeme a náročnosti. Dlhé roky spolupracujeme s divadlami, preto máme v kolekcii aj špeciálne divadelné parochne v dĺžke 8“-32“ a rôznej váhe vlasov. Sú vyrobené z futura syntetiky v prevedení lace. Zo syntetických i prirodzených vlasov vyrobíme aj tupé na mieru. Ide o originálny produkt, ktorý nespadá pod sériovú výrobu. Tupé sa prichytáva obojstrannou páskou, alebo špeciálnym lepidlom, sktorým zaručujeme nositeľnosť 5 týždňov.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb (viac informácií). Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Súhlasím